Studio Creole Les Trois Ilets
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Studio Creole Les Trois Ilets van 20 m² heeft een welgelegen locatie op 5 minuten wandelen Anse-à-l'Ane. Het 1-badkamer appartement beschikt over een privézwembad en een terras voor het comfort van de gasten.
Dit appartement is binnen 2 km van het Musée de la Pagerie te vinden. Pointe du Bout ligt op 10 rijminuten verderop en de luchthaven Fort De France bevindt zich op 5 km afstand van Studio Creole Les Trois Ilets. Deze accommodatie is binnen 2,1 km afstand van Anse Dufour genesteld.
De accommodatie biedt een complete keuken. De Balaou bushalte bevindt zich op een steenworp afstand van dit appartement.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Fort De France van Studio Creole Les Trois Ilets?
Fort De France luchthaven en Studio Creole Les Trois Ilets zijn gescheiden door een 5 km afstand. - ❓
Is er openbaar vervoer naast Studio Creole Les Trois Ilets?
De dichtstbijzijnde bushalte is Balaou en deze bevindt zich op 5 minuten lopen vanaf Studio Creole Les Trois Ilets. - ❓
Wat is precies de grootte van Studio Creole Les Trois Ilets?
Studio Creole Les Trois Ilets bestaat uit 20 vierkante meter. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in het appartement verblijven?
Het appartement biedt plaats aan maximaal 3 gasten. - ❓
Heeft Studio Creole Les Trois Ilets een eigen zwembad?
Studio Creole Les Trois Ilets heeft, natuurlijk, een verwarmd zwembad.